درباره ما

فروشگاه اینترنتی ناردانام | ناردانام با تجربه‌ی چندین سال فعالیت مستمر در حوزه پوشاک راه‌اندازی شده است.

فروشگاه ایننترنتی ناردانام

فروشگاه ناردانام، به مدیریت “مهدی یاز” به صورت حقیقی راه‌اندازی شده است. هدف از راه‌اندازی این وبسایت، ایجاد مسیری آسان برای مشتریان، جهت خرید البسه مورد نیاز کودکان خود است.

ناردانام فروشگاه اینترنتی است که از تابستان سال 1399 در شهر تبریز به مدیریت مهندس مهدی یاز راه اندازی شده است.

مهندس یاز فارغ التحصیل رشته ی EMBA  و مدیریت بازاریابی و صادرات هستند که قبل از راه اندازی فروشگاه ناردانام به مدت 10 سال در شرکتها و کارخانجات به عنوان مشاور فروش، افزایش فروش، مدیر و مشاور در زمینه کیفی محصولات و ممیز داخلی شرکتها جهت فرایند ثبت ISO  های بین المللی فعالت داشته و همزمان در زمینه ی تبلیغات و برند سازی به موفقیت های چشمگیری دست یافته اند.

اکنون سعی دارند تا با تیم خود قدم به مرحله ی جدیدی از فعالیت های خود بگذارند. از مدارک ایشان می توان به مدرک تعالی سازمانها EFQM و مدیریت کیفیت جامع TQM اشاره کرد..

هدف اصلی این فروشگاه تامین تمامی نیازهای مادران از زمان بارداری، بعد از زایمان و کودکان صفر تا شش سال می باشد.

تفاوت اصلی فروشگاه ناردانام با دیگر فروشگاهها در این است که با فروش محصولات مورد نیاز خانواده ها وظیفه ی خود را تمام شده نمی داند، بلکه معتقد است وظیفه ی اصلی تیم بعد از تولد کودکان آغاز می شود.

زمانی که کودک پا به این جهان می گذارد همانند لوح سفیدی است که کاملا نیاز به مراقبت و حمایت دارد.اصلی ترین وظیفه ی خانواده ها از این مرحله آغاز می شود، همه ی تلاش تیم در این است در بهترین روزهای زندگیتان پا به پای شما حرکت کند.

اصلی ترین و مهم ترین هدف تیم ناردانام ایجاد رسانه ی کودک می باشد . شما می توانید در این سایت تمامی آموزش های اصولی و انواع کلاسهای مورد نیاز دلبندانتان را به صورت حضوری و آنلاین در اختیار داشته باشید.

تمامی تلاش تیم ناردانام در این است چه از نظر پوشاک و محصول و چه از نظر آموزش و پرورش با شما هم قدم شود و بهترین لحظات را با ناردانام های شما تجربه کنیم. دسترسی به بهترین برندهای ایرانی و خارجی از دیگر ویژگی های اصلی فروشگاه ناردانام می باشد. هم چنین درصدد هستیم بهترین مربیان و بهترین متخصصین در هر زمینه را گرد هم آوریم تا با خیال راحت تمامی نیازهای خانواده ها را تامین نماییم.

از جمله محصولات قابل فروش در فروشگاه ناردانام می توان به انواع لباس های دخترانه و پسرانه؛ انواع کفش و انواع اکسسوری ها در انواع برندها اشاره نمود.

همچنین خدمات و آموزش های قابل ارائه بسیار متنوع می باشند، انواع کلاسهای آنلاین و حضوری در زمینه های ایروبیک کودک، رژیم و لاغری کودک، رهبری، خلاقیت، مدیریت تیم توسط کودکان، نقاشی،وجود  پزشک متخصص کودک، روان شناس کودک، دندان پزشک  کودک و …. از دیگر خدمات قابل ارائه در فروشگاه ناردانام می باشد.

امید است بتوانیم در کنار هم و دست به دست هم به آینده ای روشن امیدوار باشیم.